Yukarı

Tarzınızı Yansıtan Quantım İle Farklı Saat Markaları “modasaat.com”da

Tarzınızı Yansıtan Quantım İle Farklı Saat Markaları “modasaat.com”da

Bir İsviçre markası olan quantum saat modellerinde kalite ana özellik olmaktadır. Farklı İsviçre modellerine göre de çok daha ekonomik fiyat aralıklarında yer almaktadır. Bir Türk firması markanın satış haklarının sahibi olmuş durumdadır. Ülkemizde oldukça tanınmış bir marka olan quantum, bir dünya markası olarak pek çok ülkede satışı yapılmaktadır. Yapılan bu anlaşma ile markanın tasarımları Türkiye’de yapılmaktadır. Saat üreticisi İsviçre’de üretilen pek çok saatin kahve ya da siyah tonlarına olduğuna dikkat çekiyor ve marka bu anlamda bu tabuları kırabilmek için farklı renk kombinlerine tasarımlarında yer veriyor. Çok daha ekonomik özelliklerde saat üreten Türk firması, daha renkli modelleri ve hızlı bir şekilde modaya uyum sağlayan katalogları ile meraklılarını sunulmaktadır. Daha renkli, daha özgün tasarımlarda hazırlanan bu modeller, şık kullanımlar için tercih edilebildiği gibi, günlük kullanımlar içinde tercih edilebilecek farklı alternatifleri belirlemektedir. Kırmızı, yeşil, turuncu gibi farklı renk seçenekleri ile sunulan modeller içerisindeki kalite özelliği tercih edilebilirliklerini sağlamaktadır.

Essence markanın da aynı firma tarafından tüm haklarının alındığı biliniyor. Tasarım bakımından şıklık ve göz alıcılık markanın tasarımlarında ön planda olmaktadır. Marka tasarımlarının genel itibari ile çelikten oluştuğu görülüyor. Özellikle gümüş ve altın kaplama model seçenekleri ile bayanların tercih edebileceği şık ve göz alıcı modeller elde ediliyor. Çelik modeller daha klasik tasarımlar ortaya çıkarmakta, son dönemlerde ince kordonlu modeller oldukça trend seçenekler arasında yer alırken daha geniş kasa özelliklerine sahip essence saat modellerinde bulunmaktadır. Genellikle yuvarlak olan saat kasalarının iç ya da dış kısımlarından geçen parlak taşlar, kordon kısımlarında da kullanılıyor. Bakır tonlarındaki renk tasarımları da oldukça iddialı modeller oluşturmakta ve modern özellikleri ile çok fazla tercih edilmektedir. Makine özelliklerinde ise analog özellikler görülmekte, bayan saatlerinin bile çoğunda takvim gibi ek özelliklere de rastlanabilmektedir. Kalitelerine göre fiyatları değişmekte ve 30 metreden başlayan su geçirmezlik özellikleri ile kaliteli kullanımlar sunulmaktadır.

Ünlü tasarımcısının ismini alan Micheal Kors saat modelleri ile lüks ve seçkin modellerden oluşmaktadır. Giyim alanındaki başarısını saat kategorisinde de gösteren marka, rahat yaşamayı tercih edenlere özel özgür tasarımlarda modeller sunmaktadır. İddialı bir yaşama sahip olanlarına tercih ettiği bu modeller seçkin özelliklere sahip olmaktadır. Tarzının bir parçası olarak moda trendlerine yer vermeyi tercih eden bireylere özel tasarımlar olarak tarif edilen modellerde estetik açıdan yüksek olan beklentilerin karşılandığı da söylenebilir. ABD merkezli üretimler yapılmakta bu nedenle tasarımlar üzerinde genellikle modern ve özgür hayatın izleri görülmektedir. Lüks bir yaşam çizgisi, casual bir yaşam tarzı oluşturmayı hedefleyen marka tasarımcısı, elit bir yorumla hazırladığı koleksiyonlarda bay ve bayanlara özel model seçenekleri bulunuyor. Özellikle bayan koleksiyonları içerisinde bir mücevher  edası ile sunulan pek çok model bulabilirsiniz. Estetik ve lüks özelliklerin birleştiği marka içerisinde şık bir model olan www.modasaat.com/urun/michael-kors-mk5735-bayan-kol-saati_130870.aspx linki içerisindeki ürünü ekonomik özelliklerde tercih edebilirsiniz. Bayan kategorisinde olan bu saat klasik tarzlara özel olarak üretilmektedir. Analog çalışma şekli bulunmakta ve mekanizma olarak ise pilli bir şekilde çalışmaktadır. Kasa malzemesi çelik olurken kasa rengi ise bicolour şeklinde tanımlanabiliyor. Oldukça kaliteli özellikleri bulunan bu saat modeli içerisinde sizi yansıtan pek çok uyumu bir arada bulabileceksiniz.

No Comments

Post a Comment