Yukarı

Yükselme Garantili SEO

Limitsiz Ajans sözleşme ile birlikte SEO çalışması yapmaktadır. Alacağınız tüm hizmetlerimizde Yükselme Garantisi vardır. Eğer taahhüt ettiğimiz zamanda söz verdiğimiz sıraya gelemezseniz SEO çalışması için aldığımız ücretin tamamını size iade ediyoruz. Hala Google’da görünür değil misiniz ? Kurumsal SEO Paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

seo ankara

Sitenizi ücretsiz analiz edip eksikliklerinizi size söyleyelim
Site Analizi

Kurumsal SEO Paketleri

SEO Ankara ve Ankara SEO aramalarında google'da birinci sayfaya ulaştığımız için size özel kampanyalar düzenliyoruz.

Çalışma süreleri anahtar kelimeye göre değişkenlik gösterir

 • Rekabet
 • Anahtar Kelime
 • Rakip ve Sektör Analizi
 • SEO Optimizasyonu
 • Blog Yazı Besleme
 • İçerik Düzenleme
 • Ziyaretçi Analizi
 • Zararlı Link Tespiti
 • Link İnşaası
 • Sosyal Medya
 • Yükselme Garantisi
 • 1. Sayfa Garantisi
 • Para İade Garantisi
 • Çalışma Süresi

SEO 1

300₺ / Aylık
 • Düşük
 • 2
 • Minimum 1 Ay

SEO 2

750 / Aylık
 • Düşük – Orta
 • 5
 • Minimum 3 Ay

SEO 3

Özel Fiyat / Aylık
 • Orta – Yüksek
 • Minimum 5 Ay

Fiyat Teklif Formu

SEO Çalışması

Gerek kurumsal seo çalışmalarımızda gerek ise seo paketlerimiz de ne tür hizmetler verdiğimizi kısaca anlatalım.

Yükselme Garantisi

Siteniz için bizden aldığınız tüm SEO hizmetlerinde yükselme garantisi veriyoruz. Aksi takdirde paranızı iade ediyoruz.

Raporlama

Web sitenizi takip edebilmeniz için yaptığımız tüm çalışmaları ve anahtar kelimelerinizin takibini yaparak raporu haftalık iletiyoruz.

Ziyaretçi Analizi

Siteniz içerisinde müşterilerinizin hareketlerini takip ederek yeniden dizayn etmenizi sağlıyor ve geri dönüşümü arttırıyoruz.

Link İnşaası

Web sitenizin backlink olarak güçlenmesi için çeşitli blog sitelerinde sayfalar açıyor ve büyük bir backlink ağı oluşturuyoruz.

Sosyal Medya

Günümüzün olmazsa olmazı sosyal medya hesaplarınızı aktif hale getiriyor müşterileriniz ile bire bir iletişime geçmenizi sağlıyoruz.

Organik Ziyaretçi

Sitenizin organik ziyaretçi sayısını arttırarak etkileşim yaptırılmasını ve blog makalelerinizin yorum almasını sağlıyoruz.

Anahtar Kelime

Anahtar kelime analizlerinizi gerçekleştiriyor Google üzerinden sektörünüzle alakalı tüm kelimeleri belirliyoruz.

SEO Bilgi

Ekonomik kriz zamanlarında bile insanlar internet üzerinden görünür olan firmalar iş sıkıntısı yaşamazlar.

Para İade

Eğer taahhüt ettiğimiz tarihte hala söz verdiğimiz sırada değilseniz paranızı sorgusuz sualsiz iade ediyoruz.

SEO Ankara

SEO Ankara çalışması SEO ‘nun basit maksadı açılımı bakımından bulma motoru optimizasyonu başka bir deyişle bulma motorlarında üst sıralarda listelenmektedir. Bu ihtisas gerektiren bir meydan olup, kapsamlı deneyim ve duyarlı bir alakanın sonucu olarak kazanılan bir başarıdır. Emel, daha çok insana ulaşabilmek, daha güncel olabilmek ve gündemin içerisinde daima koltuk almaktır.

SEO search engine optimization ‘ın başı harflerinden iştirak eden bir kısaltmadır. Yeryüzünde pekçok insanı bir araya toplayan ve bilgiye, isteklerine ulaşmada çoğalış birincil basamak olarak gördükleri bulma motorları ideal bir reklam sahası. Bulma motoru aramalarında üst sıralarda çıkan hiç bir şirket amacıyla bu netice rastlantısal değildir. Kesinlikle bir SEO Ankara çalışması inşa edilmiş ve site bu iş sonucu olarak aramada üstlerde çıkmaktadır. SEO Ankara çalışmasını alıcılar ile web içinde kapsamlı ve kocaman yollar inşaa etmek benzeri düşünebiliriz. İnternette erişim yollarının açılması demek bir sitede Ankara SEO çalışmalarının yürütülmesi demek. Bakım gerektiren alaka gerektiren uzunca bir aşama SEO Ankara çalışması. Seo Ankara Yaptırmak İstiyorum diyorsanız biz buradayız.

Ankara SEO

ankara seoSpam çalışmalar yapmadan, kurumsallığı bozmadan sizleri dilediğiniz konuma getiriyoruz! Ankara SEO firmaları aralarında Limitsiz Ajans müessesesel SEO hizmetleri ismini altın harflerle yazdırmayı başarmış tek oluşumdur. Ankara SEO bilmeyen SEO uzmanlarını işe alan ve çalıştırdıkları birey sayısıyla alıcı toplamaya personel Ankara SEO firmalarına rağmen Türkiye’de bilhassa de Ankara SEO işlemi yapan ve size bu konuyla alakalı bir. sayfa garantisi verici ender kuruluşlardan tek tanesi olarak karşınızdayız!

Çalışmalarımızda toplumsal basın Ankara SEO nun tesiri kocaman. Kendisine SEO firması diyen ve tanıtım yazısından yabancı SEO Ankara taktiği bilmeyen ajanslardan ziyade size özel SEO Ankara taktikleri üretiyor ve bu stratejilere uyumlu olarak backlink metotları buluyoruz. En kalifiye sitelerden kalifiye bağlantılar alarak sitelerinizi besliyor ve sektörünüze özel oluşturduğumuz sokak ile sizleri hedefinize ulaştırıyoruz. Rakiplerinizi ayrıntılı tek biçimde incelediğimiz amaçlı, rakiplerinizin her açığından faydalanıyor ve o açıkları Ankara SEO yaptığımız sitelerde yapmamaya çalışıyoruz.

Kurumsal Ankara SEO başarımızın altında yüksek seviye SEO Ankara teknikleri ve bu teknikleri uygularken sahip olduğumuz enerji yatıyor. 10 larca başka sektörde kapsamında en güzel ve yalnızca itibar idaresi amaçlı değil, kocaman çoğunluğu anahtar kelimelere çalışmalar yaptığımız firma siteleri yer alıyor. SEO Ankara firmaları size garanti vermiyorsa, anlaşmada bir. sayfaya getirme koşulu eklemiyorsa o firmayı tercih etmeyin. Tersi halde sitenize yapılmış olan bütün işlemleri yalnızca seyretmek zorunda kalırsınız.

Ayrıntılı Bilgi İçin Arayın

0850 304 98 22

SEO Ankara

İster seo pazarında kalifiye hizmet verici sayılabilir ajanslardan biri arzu eder web sitenize daha çok organik trafik çekmeye personel biri olun, bu makaleden yarar göreceğinize eminim.

Artık pekçok seo Ankara tavsiyesi hepimizin alıştığı, kendini bir daha eden, bir liste halini almakta: Sayfa adlarınızı düzenleyin! Gerçek içerik dünya kurtarır! Site haritası kullanın! Gibi…

Yanlış anlamayın. Bu tür tavsiyeleri izlediğinizde şüphesiz sitenize iştirak eden kullanıcı trafiğini arttırırsınız o sebeple yukarda yazılan ipuçlarını uygulamaya geçirmelisiniz. Benim size birazdan bahsedeceğim yaklaşımlar ise aşağı yukarıya pekçok bireyin bildiği Ankara seo metotları üst kısmına ekleyebileceğiniz ve kullanıcı trafiğini bir tık daha yukarıya taşımanızı temin edecek otomobiller olacak.

Lütfen “araçlar” kelimesini Ankara seo olarak hata yorumlamayalım. Burada Black Hat stratejilerinden, sitenizi birden çok zaman içerisinde bulma motoru listelerinde yukarıya taşıyan, fakat Google’ın algoritma değişiklikleri ile listenin dibini boylayacağınız yöntemlerden bahsetmeyeceğim. Vereceğim yedi tane seo tekniğini fakat iyi ve tertipli iş ile sıhhatli bir şekilde uygulamaya geçirebilir ve Ankara SEO için sonuç alabilirsiniz. Heyecan etmeyin işe yaracaklar..

Ankara SEO

Google gizlediği Ankara seo kartlarını göstermeye başladı. Bulma motoru sıralamalarına bir yabancı kriter daha eklendi: HTTPS bazlı siteler. Google, 2014 seneyin yaz aylarında, HTTPS bazlı Ankara SEO web sitelerinin sıralamaları yükselteceğine konusunda bir ilanda yer aldı -2014 seneyin algoritma değişiklikleri. Ankara SEO güncelleme yapıldığından beri sıralamalar bundan kısmen etkilense de bu sıralama kriterinin yakın bir gelecekte gittikçe önem kazanacağını söyleyebilirim.

Güvenli sitelerde sörf inşa etmek kullanıcıların dikkat ettiği özelliklerden biri. Kullanıcı memnuniyetinin bulma motorları için mühim meydana geldiğini göz önünde bulundurduğumuzda ve Google’ın emniyetli siteleri sıralamalarda yukarılara taşıması akılcı duruma geliyor. Ankara seo ile uğraşan bireyler olarak siteye iştirak eden kullanıcı bilgilerini edinmek bizler için ne civarı önem taşısa da kullanıcıların şahsi bilgilerinin ihlali Google için fazla de güzel görülen bir vaziyet değil. Bu sebepten dolayı şayet imkanınız varsa sitenizi enkripte etmenizi öneririm. Google’ın aramalarında yükselmekle kalmaz bununla birlikte üyeler aracılığıyla da emin olarak algılanırsınız. Enkripte edilmiş meydana iştirak eden siteler bulma sonuçları listesinde başlarında “https://” halinde gözükür.

Yapacağınız bu minik değişiklik profesyonel kullanıcıları sitenizin emin meydana geldiği ile ilgili uyarır ve sitenize tıklamaları tarafından motive eder.

Site İçeriklerinizin Başına Görsel ya da Video Ekleyin.
Hepimizin bildiği üzere uyumlu görsel ve öğretici video tüketimi kullanıcıların sunduğunuz içerikten daha fazlası almasını sağlayacaktır. Diğer taraftan herkesin farkına varamadığı birşey ise bu görsellerin sitenizi görsel bazlı bulma listelerinde yukarıya taşıyacağı gerçeğidir.

Ortalamaya bakarsak görsel barındırmayan sitelerin ziyaret edilme sıklığı görsel içerir sitelere yönelik daha düşük. İstatistiklere bakıldığında önce sıralamada meydana iştirak eden web sayfalarının tıklanma ölçüsü, görsel içermediklerinde görsel içerenlere nispeten %10’luk bir fark yaratırken (%20 görselsiz -%10 görselli) üçüncü olağan onuncu sıraya civarı meydana iştirak eden sitelerde tıklanma oranlarına bakıldığında görsel içerir sitelerin yükselişe geçtiğini görebiliyoruz.

Ankara SEO

Images: Görsel ağırlıklı siteler

Classic: Görsel ağırlıklı olmayan siteler

Görsellerinizin bulma motorları aracılığıyla olabilitesi yüksek olarak algılanması için onları belli bir süre düzenlemeniz gerekir. Hadi son olarak bunun için neler yapabilirsiniz bakalım:

Görselinizin boyutunu ve çözünürlüğünü gerçek ve orantılı bir şekilde ayarladığınızdan emin olun.
Görselin dosya boyutunu mümkün olduğunca düşük tutun. Bu sayede sayfalar hızlıca yüklenir.
Alt text’i eklemeyi unutmayın.
Görseli uyumlu bir şekilde isimlendirin. Şayet mümkün ise anahtar kelimeleri kullanın.
Görseliniz kalifiye olmalı. Unutmayın bu görseller kullanıcının estetik algısını da besler.
Aynı yaklaşımlar siteye yükleyeceğiniz video klipler için de geçerlidir. Görsel ve video ekleyerek geçireceğiniz ekstra gayret, size daha çok kullanıcı trafiği ve bulma motoru listelerinde üst sıralara yükselme sağlayacaktır. Sitenizi kımetli olarak algılayan üyeler sitenize daha çok tıklayacak, sitenizde daha çok zaman geçirecek bu da sıralamalarınızı yükseltecektir.

SEO Ankara

Görselleriniz İçin Site Haritası Oluşturun
Arama motorlarının ne türlü işlediğinden anlayan pekçok üst düzey Ankara seo meraklıları HTML ve XML site haritalarının ne civarı önem taşıdığını bilir. Benim tavsiyem ise bu site haritalarını görseller için yapmanız.

“Görseller için site haritası inşa etmek nedir?”diyebilirsiniz. Bunu uygulayan fazla çok siteye de rastlamayız. İşte bu sebeple görüntüleri içeren bir site haritası inşa etmek tam bizim gizli silahımız oluyor. Google’ın görsel bulma listelerinde yukarılara çıkmak için birebir.

Görselleriniz için site haritası inşa etmek çok kdurum. Sadece görüntüleri meydana iştirak eden site sayfanız için var meydana iştirak eden site haritanıza fazladan birden çok birşey eklemeniz yeteri kadar.

SEO Ankara

Aşağıdaki örnek Google’ın, görsellerin bilgisinin de bulduğu, site haritası örneği:

kodlar

Ayrıca aşağıdaki etiketleri de kullanmanızı öneririm:

Sitenize görseller üzerinden ekstra bir kullanıcı trafiği çekmek istiyorsanız bu optimizasyonu hiçbir zaman es geçmeyin derim.

Düzenli olarak Link Profilinizi Gözden Geçirin
İnternet üzerindeki her sitenin arka planında ona dünya verici bir kaynak yatar. Biz bunun için link profili deriz.

Eğer link profiliniz üstünde kontrol sahibi değilseniz sitenize link verici başka sitelerin sizin adınıza iyi mi iyi olmayan mü iş yaptığını bilemezsiniz. Linkler düşük kalifiye ve bulma motorlarının emin bulmadığı sitelerden gelir ise seo gayretleriniz negatif bir yönde ilerlemeye başlar. Aksine şayet verilen linkler fazla yüksek otorite sitelerden geliyor ise Ankara SEO o zaman kullanıcı trafiğiniz artar ve bulma motorları sizin sitenizi daha kımetli aramaya başlar.

Link profiliniz üstünde kontrol sahibi olmaya üç şekilde başlayabilirsiniz:

Link profilinizi bir çok kez gözden geçirin. Ankara SEO ile Google Webmaster Araçlarıyla sitenize link verici sitelerin herhangi bir risk içerip içermediğine bakın ve Google aracılığıyla emin olarak algılandığına emin olun.
Düşük otorite ve spam sitelerinin sizin sitenize verdiği linkleri kaldırmasını isteyin. Nazik bir dille yazacağınız Ankara SEO e-mail isteğinizi iletmenizde en gerçek yöntem olacaktır.
Ankara seo sizi huzursuz eden linklerle böyle başa çıkamıyorsanız Google’ın sunduğu otomobiller vasıtasıyla düşük otorite sitelerinin sitenize verdiği linkleri kaldırmak adına bu linkleri onaylamadığınızı ve sitenizde olmasını istemediğinizi ifade eden bir elektronik tutanak oluşturabilirsiniz.
URL Yapınızı Anahtar Kelimeler Çerçevesinde Oluşturun
URL’leriniz, anahtar kelime bazında size istenen kullanıcı trafiğini sağlamıyor mu?

Ankara SEO

Arama kutucuğuna girilen etiketler üst kısmına kurulan URL yapıları çoğalış demode olmuş bir seo spam tekniği olsa da Google’ın URL adlandırmasını halen mühim bir sıralama faktörü olarak kullandığını biliyoruz.

Aşağıdaki bulma sonucuna göz atarsanız en yukarda çıkan sitelerin URL adlarının aranan anahtar kelimelerle fazla yüksek miktarda benzerlik taşıdığını göreceksiniz.

SEO Ankara

Anahtar Kelimeleri Sitenizin Tamamında Kullanmaya Özen Gösterin
Az kullanılan seo Ankara tekniklerinden biri de bulma motorları aracılığıyla idrak edilmesini beklediğiniz “hedef” anahtar kelimelerin site bütününde kullanılmasıdır. seo işi ile uğraşan pekçok birey hedefledikleri anahtar kelimeleri öne çıkarmak adına bir kaç tane blog yazısı hazırlar ve bu kelimeleri yazının içerisine serpiştirir. Burada unutulan meydana iştirak eden birşey hedeflenen anahtar kelimelerin sitenin tamamında kullanılmamasıdır.

Anahtar kelimeler söz konusu olduğunda Google’ın sitelerde görmek istediği o domain üzerine kayıtlı bütün sayfalara anlam taşıyacak şekilde başka varyasyonları yerleştirilmiş anahtar kelimelerdir.

Bunu şöyle kontrol edebilirsiniz:

Arama kutucuğuna inurl:domain adı ve hedeflenen anahtar kelimeyi tırnak içerisine alarak aratın
Çıkan bulma neticelerinin miktarına bakın
Sonuçları başka domain adlarıyla karşılaştırın ve aradaki farklara bakın.
Hadi son olarak ne demek istediğimi size daha iyi anlamak adına aşağıdaki örneklere bakalım.

Örnekte incelemeye aldığımız CreditKarma.com Experian.com adlı siteyi “what is a good credit score” aramasında sıralama pozisyonu olarak geçmektedir.

Ankara SEO

Diğer bulma motorları neticelerini da işin içerisine eklediğimde en fazla yüksek sıralarda karşıma çıkan web sitelerinin hedeflediğim kelimeleri site içerisinde fazla yüksek miktarda barındırdığını gördüm. Aynı zamanda kelimeleri değiştirip anlamı aynı tutmaya çalıştığımda bulma sonuçları tekrardan aynı siteleri fazla yüksek sıralarda karşıma çıkardı. Demek oluyor ki site içerisinde aynı anlamlar taşıyan hedef anahtar kelime ölçüsü fazla yüksek olursa bulma motorları bu anahtar kelimeler ile aramalar yaptığında gerek olan optimizasyonu yapmış siteleri yukarıya sıralarda karşımıza çıkarıyor.

CreditKarma’nın sonuçları:

12Şimdi de Experian.com’un neticelerine bakın. SEO Ankara ile aradaki fark çok bariz!

13CreditKarma.com Experian.com’a yönelik yaklaşık %3.500 daha çok hedef anahtar kelime barındırmakta. CreditKarma.com’un domain ve sayfa otoritesi düşük bununla birlikte link profili zayıf olsa dahi aranan anahtar kelime için daha fazla yüksek sırada çıkıyorlar.

Ankara SEO

Benim yukarıda Ankara SEO olarak yaptığım aramaların sonucu olarak en fazla yüksek hedef anahtar kelime miktarını barındıran sitelerin her zaman en yukarıdaki sıralarda karşınıza çıkacağıyla ilgili bir garanti veremem. Bunun dışında sitelerin sıralanışı etkileyen pekçok faktör vardır ama şunu diyebiliriz ki Google’ın sıralandırma sistemi için başka varyasyonlarda ve anlam bütünlüğü bozulmadan yazılmış hedef anahtar kelime ölçüsü önem taşıyor.

Markanızın Sosyal Medya Hesaplarını Optimize Etmeyi Unutmayın
Google’ın Knowledge Graph denilen anlama dayalı bulma algoritmalarıyla kullanıcı memnuniyetini arttırmaya personel sistemi seo işi ile ilgilenenler için göz ardı edilmeyecek bir boyut. Google yakın bir zamanda, tanınmış markalar için, doğruca bir algoritma değişimine gittikçe çoğalış sosyal medya hesaplarını da bulma sonuçlarında hatırı sayılır bir şekilde görüntülemeye başladı.

Benim buradan çıkardığım birşey ise Google, Knowledge Graph algoritmalarını gittikçe detaylandıracak ve sosyal medya hesaplarının bulma sonuçlarında daha çok yer almasını temin edecek. Bu yüzden sosyal hesaplarınızı optimize etmenizi tavsiye ediyorum.

Toparlarsak…
seo ile ilginen biri olarak yeni veriler edinme yolundaki maceranız hiç bitmeyecek. Aylar boyunca sitenizi optimize edip saçınızı başınızı yolsanız dahi sitenizin gerçek potansiyeline gelmesini sağlayamayabilirsiniz. İnanıyorum ki bu 7 tane fazla bilinmeyen seo optimizasyon yöntemlerini kullanmakta olduğunuz takdirde rakiplerinizin bir adım önüne geçeceksiniz.