Yukarı

Matbaa Ankara, Ankara Matbaa, Ankara Matba, Matba Ankara

En iyi fiyat garantili matbaa Ankara ürünlerimiz için lütfen fiyat teklifi alın.
Matbaa ürünlerimizin tam listesine ulaşmak için butona tıklayın.

Fiyat Teklif Formu

Ankara Matbaa

Katalog baskı, kartvizit baskı, broşür baskı ve daha bir çok ürün uygun fiyatlarla 9 ay taksit seçeneği ile sizlere sunuyoruz. Fiyat teklifi için alt tarafta bulunan mail alanına doldurabilirsiniz.

Matbaa Ankara

Maliye onaylı baskılarınız için fatura, irsaliyeli fatura vb. işleriniz ile alakalı fiyat teklifi alabilirsiniz. Türkiye’nin 81 iline kargo ağımız ile uygun fiyatlarla ürünü kapınıza kadar getiriyoruz. Ankara içi kargo ücretsizdir.

Grafik tasarım için ekstra ücret vermek zorunda kalmayın.
Matbaa Ankara

Matbaa Ankara merkezli firmamız kaliteyi size uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Broşür’den, kartvizite, multimedya baskı’dan, fatura/irsaliye’ye kadar tüm basım işleriniz için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Günümüz teknolojisine uygun baskı cihazlarımızla kaliteyi uygun fiyatlarda sunuyoruz. Baskı öncesinde basım için hazırlanan grafik tasarımlarına 3D Mock Up özelliğe ile göz atma fırsatı ile ürününüzü daha iyi görebileceksiniz.

Ankara Matbaa

Ankara matbaa hizmetlerimizden online olarak hizmet alabilirsiniz. Eğer grafik çalışmanız hazır ise bilgi@limitsizajans.com adresine gönderim yapabilirsiniz. Matbaa Ankara kelimesi ile kaliteyi yan yana getiriyor cebinizi yakmıyoruz.  Ankara matbaa hizmetleri alanında kendini kanıtlamış firmamız sizleri bekliyor.

ankara matbaa

matbaa ankara

Kurumsal kimlik çalışmalarımız da sizleri tasarımlarımızla matbaa Ankara alanında markalaştırıyoruz. Ankara Matbaa merkezli firmamız Türkiye’nin her yerine kargo lojistik ağı ile hizmetimizi ulaştırıyoruz. 40 sayfaya kadar grafik tasarım ücreti almıyoruz. Kreatif ve özgün çalışmalar ile farkınızı ortaya koyun ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla alın. Farkınızı tüm müşterileriniz görsün ve markalaşmak yoluna ilk adımınızı bizimle atın. Kartvizit, broşür, katalog gibi basım hizmetlerimiz için lütfen fiyat teklifi isteyin. Limitsiz Ajans Matbaa Ankara kurumsal bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Ankara Matbaa alanında bir çok web sitesi açarak google’da üst sıralarda rast gelebileceğiniz Limitsiz Ajans tamamen kendisine ait dijital baskı makinaları ile diğer ajanslardan farklı olarak fiyatları daha aşağıda tutmaktadır. Matba ankara alanında mutlaka fiyat teklifi almadan geçmeyin.

1-Yapılacak tasarımda ankara grafik tasarımı yer almasını dilediğiniz verileri (ad yol tarifi, logo..) e- mail ile bize gönderiyorsunuz.

2-Size birden çok alternatifli tasarımı hazırlayıp seçiminiz amaçlı sizlere dönüyoruz.

3-Beğendiğiniz bir tasarımı Ankara matbaa olarak onaylıyor ya da bir daha düzeltmeler istek ediyorsunuz.

4-Onayladığınız işin ödemesini yapıyorsunuz. Tediye dahil olmak üzere buraya civarı tüm işlemler söylemeye sebep yok dönemin kolaylığı web üzerinden.

5-Onayladığınız ve ödemesini yaptığınız işiniz, işin türüne yönelik sitemizde anlatılan zamanda, basılıp hazırlıklı ediliyor.

6-İşiniz kargo ankara katolog, ankara broşür, ankara kartvizit vb. ile adresinize gönderiliyor.

Yukarda belirtilenler evrensel iş akışıdır. E-mail yazışmaları mahaline SKYPE eklenip hemen karşılıklı yazışarak dizayn yaptırmak ya da büromuza uğrayıp tasarımı surat yüze hazırlamak da mümkündür.

Sizin Sorumluluğunuz: Yaptırdığınız işteki verilerin doğruluğundan siz sorumlusunuz. Lütfen bu noktaya sıkı uyarı ediniz. Bize telefon numaralarınızı gerçek verdiniz, ancak Matbaa Ankara dizayn yaparken hata meydana geldi. Telefonun doğrusunu bilmediğimiz amaçlı hata oluştuğunu fark edemiyoruz. Ya Da, gönderdiğiniz verileri kopyala yapıştır yolu ile aynen alıyoruz. Matbaa Ankara siz bariz bir hata yaptınız diyelim. Dizayn yaparken içeriğe uyarı edemediğimizden yazdığınız hata tasarıma aynen yansıyacaktır. Hazırlanan tasarımlar, baskıya verilmeden öncesinde onayınıza sunulmaktadır. Ankara Matbaa işe onay vermeden öncesinde tüm verileri muayene etmeniz gerekir. Onay alınıp iş basıldıktan ardından, içerik ile alakalı hiçbir sorumluluk onay edilemez. Tekrar bastırmak amaçlı işin tam ücretini tekrar ödemeniz gerekir.

Bilgisayar monitörlerinin nitelik ölçümleme farklılıkları sebebi ile oluşabilecek kalite kayıpları https://limitsizajans.com ‘un sorumluluğunda değildir. Gönderilecek dosyaların baskıya uyumlu şekilde CMYK nitelik formatında hazırlanması ve uyumlu Grafik Dosya Formatında kayıt edilmiş olması, müşterilerimizin sorumluluğundadır. Ankara Matbaa sevk edilen dosyaların müşteriye ilişkin meydana geldiğini onay eder ve yalnızca müşterinin talebi doğrultusunda baskıda kullanılmasını sağlar.

Matbaa Ankara ahlak dışı, yakışıksız işler basılmaz. Bizim bilip bilemediğimiz kanun dışı, ad, amblem, malzeme kullanımından doğan cezai takip sorumluluk işi gönderen kişiye aittir. Matbaa Ankara basılan işlerin içeriğinden ötürü https://limitsizajans.com hiçbir şekilde sorumlulukları olan tutulamaz. Ankara Matbaa uyumlu görmediği işleri basmama hakkını gizli tutmaktadır.

Bizim sorumluluğumuz: Stres hatalarından ya da bozuk baskıdan Ankara Matbaa sorumludur. Bu Şekilde vaziyetlerde, her hangi bir ek para ödemeniz laf konusu olmadan işiniz tekrar basılır.