Yukarı

Kullanım Şartları

Bu internet sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki rastgele bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki şartları kabul ettiğiniz manasına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin veya sitedeki bilgilerin ve öbür bilgilerin programların vs. kullanılması amacıyla, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, veya başkaca sebeplere binaen, doğabilecek direk veya endirekt hiçbir zarardan Limitsiz Ajans Bilişim Hizmetleri sorumlulukları olan değildir.

Limitsiz Ajans Bilişim Hizmetleri, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya öbür nedenler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, yanlış, ihmal, kesinti hususunda rastgele bir sorumluluk kabul etmez.

Limitsiz Ajans Bilişim Hizmetleri işbu site ve site uzantısında şuanki her çeşit hizmet, ürün, siteyi kullanma koşullarıyla sitede getirilen bilgileri eskiden bir ihtara sebep olmaksızın değiştirme, siteyi yine örgütlü etme, yayını durdurma hakkını gizli meblağ. Farklılıklar sitede yayım hemen yürürlüğe girer. Sitenin tüketimi veya siteye giriş ile bu farklılıklar de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen öbür internet sayfaları amaçlı de geçerlidir.

Limitsiz Ajans Bilişim Hizmetleri, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya öbür nedenler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, yanlış, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, PC virüsü, kontakt yanılgısı, hırsızlık, imha veya destursuz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda rastgele bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Limitsiz Ajans Bilişim Hizmetleri’ nin denetimi altında olmayan diğer web sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Limitsiz Ajans Bilişim Hizmetleri, bu sitelerin muhtevaları veya içerdikleri öbür irtibatlardan sorumlulukları olan değildir.

Limitsiz Ajans Bilişim Hizmetleri bu web sitesinin evrensel görünüm ve dizaynıyla web sitesindeki tüm bilgi, fotoğraf, Avantaj Stok markası ve öbür markalar, www.avantajstok.com. alan ismi, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir biçimde getirilen teknik veriler, PC yazılımları, tatbik edilen satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil olmak üzere tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkili olarak fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve legal savunma altındadır. Internet sitesinde yer alan hiçbir Materyal; eskiden müsaade alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, diğer bir lisana çevrilemez, yine yayımlanamaz, diğer bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz veya dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir bölümü diğer bir internet sitesinde destursuz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuksal ve cezai sorumluluğu gerektirir. Limitsiz Ajans Bilişim Hizmetleri’nin burada açıkça belirtilmeyen öbür tüm hakları saklıdır.

Limitsiz Ajans Bilişim Hizmetleri dilediği süre bu legal dikkat sayfasının muhtevanını güncelleme yetkisini gizli tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte legal dikkat sayfasını ziyaret etmelerini öneri etmektedir.