Yukarı

Güvenlik

Limitsizajans.com İle Emniyetli Alışveriş
limitsizajans.com’da mahsulleri takip ederken, elit markaların birbirinden güzel ürünlerini günün her saati, şahsi bilgilerinizin güvende meydana geldiğini bilerek ulaşabilmeniz için; yeryüzünde web kullanımında en yaygın tatbik edilen SSL Sertifikası (128 bit şifreleme ile bilgi güvenliği) ve sunucularımızı öbür web kullanıcılarından muhafaza etmek amaçlı farklı güvenlik duvarları kullanıyoruz.
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak amaçlı kullanılan Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi bilgilerinizi 128 bit şifreleme ile güvenlik altına alır.

Size huzurlu ve emniyetli tek alım satım tecrübesi yaşatmak en kocaman hedefimiz meydana geldiği amaçlı limitsizajans.com’da alım satım yaparken kullanmakta olduğunuz kredi kartı bilgileriniz hiçbir biçimde, limitsizajans.com ya da limitsizajans.com’a hizmet verici firmaların sunucularında tutulmaz ve saklanmaz.

Ödeme sadece limitsizajans.com’un arayüzünde, bankanız ve bilgisayarınız içinde gerçekleşir; üyeliğiniz esnasında kullanmakta olduğunuz e-posta adresiniz, telefon numaranız, teslimat adresiniz ve bütün öbür şahsi bilgileriniz, şüphesiz üçüncü şahıs ya da müesseselerle paylaşılmaz.