Yukarı

Gizlilik İlkeleri

Müşterinin, limitsizajans.com ile paylaşmış meydana geldiği verilerin şahsına ilişkin meydana geldiği ve bu verilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her çeşitli kontakt aracına uyumlu tebligatının sağlanması amacıyla bütün limitsizajans.com İştirakleri ve “Limitsiz Ajans Teknoloji Hizmetleri”bünyesindeki öbür tüzel bireyler ile de paylaşılabileceğine takdir verildiği onay edilmektedir.

limitsizajans.com azalık formlarından topladığı verileri, mevzubahis üyenin haberi veya tersi tek direktifi olmaksızın, üçüncü kişilerle şüphesiz paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir sebeple ticari hedefle kullanmamakta veya satmamaktadır.

limitsizajans.com,e-posta adresleri ve azalık formlarında aradığı şahsi verilerin dışında site tüketimi esnasında seyrettiği, ziyaretçi davranış ve tercihlerini çözümleme ederek yorumlamakta veya yorumlatmaktadır. Şahsi bilgiler içermeyen bu istatistiksel bilgiler, limitsizajans.com müşterilerine ek olarak özel ve etkili tek alım satım tecrübesi yaşatmak amacıyla limitsizajans.com iş ortaklarıyla paylaşılabilmektedir.

Müşteri verileri, fakat resmi makamlarca usulü dairesinde bu verilerin istek edilmesi şeklinde ve yürürlükteki emredici mevzuat kararları uyarınca resmi makamlara izah inşa etmek zorunda meydana geldiği vaziyetlerde resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği bütün verilere yalnızca Alıcı ulaşabilmekte ve bu verileri yalnızca alıcı değiştirebilmektedir. Tek bir başkasının bu verilere erişmesi ve bunları değiştirmesi olası değildir. Müşterinin azalık adresi ve şifresinin üçüncü tek kişi aracılığıyla biliniyor ve üyeliğin kullanılıyor olmasından ötürü limitsizajans.com şüphesiz sorumlulukları olan değildir.

limitsizajans.com,alıcılerine ek olarak sıkı hizmet verebilmek amacıyla tek takım şahsi bilgilerinizi (ad, yıl, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden istek edebilmektedir. limitsizajans.com bilgisayarlarında tek araya gelen bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, alıcı profillerine karşı özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve onay görmeyen e-postaların iletilmemesine karşı alıcı “sınıflandırma”ve şahsi bilgiler aracılığıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin aynı ritimde devam etmesi amacıyla saklanmakta ve bu amaçlarla kullanılmaktadır.

Alıcılar, limitsizajans.com ‘dan sevk edilen maillerin aşağı bölümünde yer alan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.”linkine tıklayarak veya kullanıcı hesabındaki azalık verileri bölümünde yer alan ”Kampanya duyuruları konusunda e-posta almak istek ediyorum.” ” Kampanya duyuruları konusunda SMS almak istek ediyorum.” ” Kampanya duyuruları konusunda telefon ile bilgilendirilmek istek ediyorum.” işaretini kaldırarak veya sevk edilen SMS’lerin muhtevanında yer alan manipülasyon bağlantısıyla gündelik ticari ileti gönderim listesinden rahatlıkla ve bedava çıkabilmektedir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alım satım yapan siz kımetli müşterilerimizin güvenliğini en üst düzeyde tutmak amacıyla hiçbir biçimde limitsizajans.com veya ona hizmet verici firmaların sunucularında tutulmamaktadır. Bu biçimde ödemeye karşı bütün işlemlerin limitsizajans.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız içinde gerçekleşmesi sağlanmaktadır.